OBČAN

Počasí dnes:

27. 10. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Nabídka práce

Nabídka práce v okolí

SMOLORegioforum.eu Euroregion Tešínské Slezsko

Górolsko Swoboda

Technologické centrum, spisová služba ORP Třinec

Typ: ostatní
Obec Nýdek je součástí projektu Technologické centrum, spisová služba ORP Třinec CZ.1.06/2.1.00/06.06820

Podstatou projektu bylo zřízení Technologického centra a implementace systému elektronické Spisové služby pro správní obvod ORP Třinec.

Zřízení technologického centra znamená pořízení virtualizované infrastruktury, softwarového vybavení a digitalizačního pracoviště. Infrastruktura Technologického centra z technického pohledu podmiňuje realizaci spisové služby. V rámci technologického centra byla také provedena konsolidace serverového a aplikačního provozu městského úřadu Třinec a jeho agend.

Implementace spisové služby je realizována ve všech obcích správního obvodu ORP Třinec (12) a všech jimi zřizovaných organizacích (35). Elektronická spisová služba je nasazena v hostovaném režimu s využitím infrastruktury technologického centra.spisová služba

Vytvořeno: 2. 1. 2012
Poslední aktualizace: 4. 11. 2017 23:11